MİLLETİM GERÇEK KARARI VERECEK

MİLLETİM GERÇEK KARARI VERECEK

Meclis`te kabul edilen anayasa değişikliği teklifini değerlendiren Cumhurbaşkanı Erdoğan `Şimdi milletim inşallah gerçek kararı verecek. Nihai kararı verecek ve bu nihai kararla beraber Türkiye yeni bir sıçrama noktasına ulaşacaktır. Milletimiz için hayırlı olsun. Ülkemiz için hayırlı olsun.` ifadelerini kullandı.

İSTANBUL`da yapımı tamamlanan M4 Hattı Tavşantepe, Pendik, ve Yakacık metro istasyonlarının resmi açılış töreni gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açılış töreninde konuştu. İşte Erdoğan`ın konuşmasından satır başları.

MİLLETİM GERÇEK KARARI VERECEK

`Hamdolsun ne yaptınız ki diyenlere dün akşam sabah namazına doğru parlamento güzel bir cevap verdi, ama gerçek cevabı inşallah beşer planında egemenlik milletindir. Şimdi milletim inşallah gerçek kararı verecek. Nihai kararı verecek ve bu nihai kararla beraber Türkiye yeni bir sıçrama noktasına ulaşacaktır. Milletimiz için hayırlı olsun. Ülkemiz için hayırlı olsun. Bir olacağız kardeş olacağız hep birlikte Türkiye olacağız. 

İSTANBUL`U TANIMAZLAR

Çoğunuz bilmeye bilirsiniz ama size birşey hatırlatacağım. Yaşı 40`ın üzerinde olanlar iyi hatırlar 1994`ten önce bu ilçemiz plansız yapılanma içerisindeydi. Çamurdan çıkılmayan su sıkıntısının hat safada olduğu bir yerdi. Erol Kaya bey ve Kenan Şahin beyin gayretleri ile Pendik bugün İstanbul`un en cazip yerlerinden biri haline geldi. Tavşantepe`de su falan yoktu önceden ama şimdi görülüyorki nereden nereye geldik. Birilerine bunu söylemek lazım bunlar İstanbulu tanımazlar bunlar Pendiği tanımazlar bunlar Kartal`ı Tuzla`yı tanımazlar dolayısı ile İstanbul`u tanımazlar.

MÜCADELEMİZİ BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞIMIZA KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN

Bugünde Türkiye`yi terör örgütleriyle ekonomik saldırılarla köşeye sıkıştırdıklarını sananlara yeni bir istiklal mücadelesi başlattık. Bu mücadeleyi başarıya ulaştıracağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

Dünkü kahramanlarla birlikte tüm şehitlerimize Allahtan rahmet tüm ailelerine başsağlığı diliyorum. İnancımıza göre şehitler ölmez. Onun için kimse şehitlerimiz için ölü demesin. Onlar ne yaptığımızı attığımız adımları takip ediyorlar. Onlar diridir tenlerin ölmesi birşey ifade etmez ruhlar diridir. Kardeşlerim müminler için öteki dünyada en büyük mükafat peygamberlerle ve şehitlerle birlikte olabilmektir. Toprağa verdiğimiz her bir şehit yüreğimizi dağlıyor. Gazilerimizin acılarını bir kenara bırakmamız mümkün değil. Döktüğümüz her damla kan bu toprakların birer tabu belgesidir. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Biz bin yıldır kanımızı döktüğümüz için göüsümüzü göre göre burası bizim vatanımızdır diyebiliyoruz. 

Genci yaşlısı kadını erkeği bu mücadeleyi vermeseydik bugünlere çıkabilirmiydik. İstiklal marşında şahirimizin dediği gibi siz bu olayı gerçekleştirdiniz. Siz gövdenizi siper ettiniz o hayasızca akın durdu. İmansızların karşısında ehli iman ortaya tam manasıyla kondu ve bu neticeyi aldık. Terör örgütleri istedikleri neticeği alamayacaklar. Milletimiz istiklalinin ve istikbalinin geleceğe yönelik adımları söz konusu olduğunda 15 temmuzda olduğu gibi Allahın izniyle herşeyi yapacaktır.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi