Samsun'a Şehit Ateşi Düştü

Fırat Kalkanı Harekatının 150. gününde Samsun'a şehit ateşi düştü.

Samsun'a Şehit Ateşi Düştü

Suriye`de sürdürülen Fırat Kalkanı Harekatı`nın 150. gününde kanlı terör örgütü DEAŞ, El Bab`da Türk askerlerinin bulunduğu alana bombalı araçla saldırı düzenledi.

Saldırıda uzman çavuşlar Saim Topal , Bahattin Bakır , Emre Doruk , Ramazan Taşkın  ve Mete Can  şehit oldu, 9 asker ise yaralandı. Şehit askerlerren Ramazan Taşkın`ın Samsun nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şehit askerlerden Emre Doruk`un ise Giresun`un Alucra nüfusuna kayıtlı olduğu bildirildi.
 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları