“Sorunlar Var, Çözecek İrade de Var”

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İlkadım teşkilatı ile birlikte İlkadım ilçesinde esnaf ziyareti yaptı sorunları dinledi vatandaşlarla sohbet etti. Kırcalı, “Sorunlar var tabiki ancak bizde de bu sorunları çözecek irade var” diye konuştu.

“Sorunlar Var, Çözecek İrade de Var”

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve teşkilatla birlikte esnaf ziyareti yaptı, sorunları dinledi ve birlikte çözümü konuştu. Kırcalı, “ İlkadım Türkiye’nin en büyük ilçelerinden biri. Ne kadar çok hizmet edersek edelim böylesi büyük ilçelerde sorun bitmez ve yeni sorunlar oluşur. Bu hayatın gerçeği. Bizim görevimizde halkımızın hayatını kolaylaştırmak için sorunları çözmektir. Zaten 2002 yılından itibaren AK Parti’nin ülkemizin dört bir yanına yaptığı hizmetler ortada. Havaalanları, otoyollar, köprüler, okullar, bilişim yani birçok alanda Cumhuriyet tarihinin en önemli hizmetleri yapıldı, yapılmaya da devam edecektir” dedi.

“SAHADA BİZ VARIZ”

Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, yerel seçimler öncesinde ev ev gezen ve halkın sorunlarını dert edinen tek partinin AK Parti olduğunu söyledi. Orhan Kırcalı, “ İlkadım’da kentsel dönüşüm sorunu var ve bu konu bakanlık düzeyinde ele alınıyor. Samsun’un merkezdeki tüm ilçelerinde yaşayan insanların çalıştığı Gülsan Sanayi Sitesi sorunu ortada ve bu sorunun çözümünde büyük mesafe aldık. Bazı mahallelerde doğalgaz sorunu vardı bir kısmını hallettik diğer kısımları ile ilgili de çalışıyoruz. Biz sadece sorunları ortaya koyan değil bu sorunları çözüme kavuşturan partiyiz” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR