“6’şar Puanlık Maçları Kazandık”

Teknik direktör Taner Taşkın, Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve Kastamonuspor gibi aynı hedefe oynayan iki takımdan alınan 6 puanın zirve yarışında büyük avantaj olduğunu söyledi.

“6’şar Puanlık Maçları Kazandık”

Samsunsporteknik direktörü Taner Taşkın, bir hafta içinde oynanan 3 maçtan alınan 9 puanın zirve için büyük avantaj olduğunu söyledi. Taner Taşkın, “ Özellikle, Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve Kastamonuspor iyi takım yapmışlar kadrolarını bu ligin iyi futbolcularıyla takviye etmişler. Zaten bu iki maç ta kolay olmadı. Bir haftada üç maç oynamış olmamıza rağmen oyuncularımda yorgunluk hissetmedim. 90 dakika boyunda oyunun hakimi bizdik” dedi.

BAHATTİN SEFERBLERLİĞİ

Taner Taşkın Bahattin’in sakatlığının takımda moralleri bozduğunu kendisini önümüzdeki haftaya yetiştirmek için büyük çaba harcadıklarını söyledi. Bahattin bizim için özellikle gol yollarında büyük silah. Bu maçta Bahattin olsaydı maç daha kolay olurdu. Takım olma yolunda büyük mesafe kat ettik. Herkes kendisine verilen görevi yapıyor. Kadro adaleti olduğu için de oyuncularım her maçta oynayacakmış gibi kendilerini hazır tutuyor” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu