Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başkasıyla Gören Şahıs Bıçakla Dehşet Saçtı

Afyonkarahisar`da evlenmek üzere olduğu kadını başka biriyle gören şahıs, ikisini de bıçakla ağır yaraladı. Hastaneye kaldırılan kadın yaşamını yitirdi, diğer yaralının tedavisi devam ediyor.

Evlenmek Üzere Olduğu Kadını Başkasıyla Gören Şahıs Bıçakla Dehşet Saçtı

Afyonkarahisar`da evlenmek üzere olduğu kadını başka biriyle gören şahıs, ikisini de bıçakladı. Bıçaklanan kadın hayatını kaybederken, yanındaki adamın ise durumu ciddiyetini koruyor.

ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI

Olay, kent merkezinde bulunan kapalı pazar yeri önünde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Bayram A., evlenmek üzere olduğu Şevval S.`yi, Ali İhsan D. ile birlikte görünce cinnet getirdi. Bir süre ikili ile tartışan Bayram A., yanından bulunan bıçakla evlenmek üzere öldüğü Şevval S. (37) ile Ali İhsan D.`yı (56) üç yerinden bıçakladı.

YARALI KADIN KURTARILAMADI

Olay sonrası gelen 112 Acil Servis Ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralılar Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine kaldırıldı. Şevval S.`nin tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybettiği, Ali İhsan D.`nin ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. Olayın faili Bayram A.`nın ise polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındığı bildirildi.