AK Parti’den Vefa Ziyaretleri

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı, geçmiş dönemlerde partinin değişik kademelerinde hizmet eden teşkilat mensuplarını ziyaret ediyor. Başkan Hakan Ay, “ AK Parti kurulduğu günden itibaren hizmet eden değerlerinin omuzlarında yükseliyor” dedi.

AK Parti’den Vefa Ziyaretleri

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, ilkadım teşkilatına kurulduğu günden itibaren değişik kademelerde hizmet veren partililere vefa ziyaretinde bulunuyor. Geçmiş dönem ilçe başkanları, meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ettiklerini belirten Başkan Hakan Ay, “ AK Parti sadece bir parti değil bir hizmet hareketidir. Partimizin kaderi ile ülkemizin kaderi kesişmiştir. Bugünkü AK Parti gerçeğini 2001 yılından itibaren o zor dönemlerde elini taşın altına sokarak bu davaya hizmet eden büyüklerimize borçluyuz. Bundan sonra yapacağımız hizmetler için de onların engin tecrübelerinden yararlanacağız” dedi.

“SEÇİMLERE HAZIRIZ”

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, 31 Mart 2019 yılında yapılacak olan yerel seçimlere teşkilat olarak hazır olduklarını söyledi. AK Parti’nin bugüne kadar girdiği tüm seçimleri kazanmasının altında yatan gerçeğin birlik ve beraberlik ruhu olduğunu belirten Hakan Ay, “ İlkadım ilçesinde seçime hazırız. İlçe yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkan ve yönetim kurulu üyeleri olarak düzenli olarak toplantılarımızı yaparak seçime hazırlanıyoruz. Sandık sandık çalışmalarımızı yaptık. 31 Mart 2019 seçimlerinde İlkadım’da seçimlerin galibi biz olacağız” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu