Taşkın Uyardı: Rehaveti Kapılmayın

Teknik direktör Taner Taşkın, antrenman öncesi futbolcularıyla kısa bir toplantı yaptı. Taşkın, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçı galibiyetinin değer kazanması için Kastamonuspor maçını da kazanmak zorunda olduklarını söyledi.

Taşkın Uyardı: Rehaveti Kapılmayın

“GEVŞEMEK YOK”

Samsunspor teknik direktörü Taner Taşkın, Kastamonuspor maçı öncesi futbolcularını rehavete karşı uyardı. Bodrum Belediyesi Bodrumspor karşısında alınan galibiyetin anlam kazanması için Kastamonuspor maçını kazanmak zorunda olduklarını söyledi. Taşkın, “ Artık rakip kim olursa olsun kazanma alışkanlığı yakaladık. Bu bizim için önemliydi. Hem kadro istikrarını hem de skor istikrarını bulduk. Galibiyet serisini Kastamonuspor maçıyla birlikte 6 maça çıkarmak istiyoruz” dedi.

BAHATTIN ZORLAMADI

Kastamonuspor maçı hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Samsunspor’da son haftaların golcü ismi Bahattin antrenmanda kendini zorlamadı. Futbolcularından sabırlı bir futbol oynamalarını isteyen teknik direktör Taner Taşkın, sahanın her yerinde pres istedi. Taşkın, “ Ligde hedefe oynayan bir takımla karşılaşacağız. Kolay bir maç olmayacak. Bu maçta taraftarlarımızdan takımımıza bitiş düdüğüne kadar destek vermelerini istiyorum” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu