“MHP Rekor peşinde”

MHP İl Başkanı Taner Tekin, 31 Mart yerel seçimlerinde 24 Haziran seçimlerinde aldıkları yüzde 16.2’lik oy oranının üstüne çıkarak yeni bir rekor kıracaklarını söyledi.

“MHP Rekor peşinde”

HEDEF BÜYÜK
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Taner Tekin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde partilerinin bugüne kadar Samsun’da aldıkları en yüksek oy oranının üstünde oy alacaklarını söyledi. Taner Tekin, “ Barajı bile geçemez dedikleri 24 Haziran seçimlerinde yüzde 16.2 oy alarak Samsun’da bugüne kadar partimizin aldığı en yüksek oyu aldık. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ise bu oy oranının çok çok sütünde bir oy alarak yeni bir rekora imza atacağız” dedi.
“ADAYLAR İTTİFAKA BAĞLI”
Taner Tekin, Devlet Bahçeli ile Recep Tayyip Erdoğan arasındaki ittifak görüşmelerinin devam etmesi nedeniyle aday adaylık sürecini ağırdan aldıklarını söyledi. Tekin, “ Büyükşehir ve tüm ilçeler için çok sayıda dava arkadaşımız telefonla beni arayıp aday adayı olacağını bildiriyor. İttifakın çerçevesi netleşmediği için cevap veremiyorum. Salı gününden itibaren partimizde büyük bir hareketlilik olacaktır” diye konuştu. 

İlhan Demircioğlu