“Bodrum’da Galibiyeti Hakettik”

Teknik direktör Taner Taşkın, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçında galibiyeti hakeden bir futbol ortaya koyduklarını söyledi. Taşkın, “ Yüksek konsantrasyonumuz ve kazanma azmimiz bize 3 puan getirdi” dedi.

“Bodrum’da Galibiyeti Hakettik”

“KAZANMAYI ÇOK İSTEDİK”
Samsunspor teknik direktörü Taner Taşkın, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçında haklı bir galibiyet aldıklarını söyledi. Taşkın, “ Maçın ilk dakikasından son düdük çalana kadar takımım oyun disiplininden hiç kopmadı. Oyun sistemimizi sahaya yansıttı. İkili mücadelelerde ayakta kalan takım bizdir. Suni çimde oynadık. Sahanın zemini çim olsaydı daha iyi pas yapıp daha farklı skor elde edebilirdik” dedi.
PENALTI AĞIR KARAR
Taner Taşkın, Bodrum Belediyesi Bodrumspor maçında hakemin çok iyi bir maç yönettiğini ancak verdiği penaltının da çok ağır bir karar olduğunu söyledi. Taşkın, “ Penaltı gol olsaydı maçın gidişatı da değişirdi. Ahmet mükemmel kurtardı. Bu arada geçen maçta Furkan’ın bir sakatlığı olduğu için bu maçta Ahmet’e görev verdim. Ahmet görevini çok iyi yaptı. Kendisini soyunma odasında kutladım” diye konuştu. 

İlhan Demircioğlu