“Final Gibi Maçlar Oynayacağız”

Teknik direktör Taner Taşkın, Gaziantepspor maçının kolay geçtiğini ancak Çarşamba ve Pazar günleri Bodrum ve Kastamonuspor ile final gibi iki maç yapacaklarını söyledi.

“Final Gibi Maçlar Oynayacağız”

KOLAY MAÇ OLDU
Samsunspor teknik direktörü Taner Taşkın Gaziantepspor maçının beklenenden kolay geçtiğini söyledi. Taşkın, ilk yarıda sonuca gittiklerini ikinci yarıda ise rakibin fark yememek için kapandığını söyledi. Taşkın, “ Açıkçası bu maçta rotasyon yapmayı çok istedim ancak rakibin son haftalarda aldığı sonuçlar nedeniyle işi şansa bırakmak istemedim. Kazanan takımı bozmadım. Kazanma alışkanlığı olan oyuncularımı kutluyorum” dedi.
FİNAL GİBİ 2 MAÇ
Taner Taşkın Çarşamba günü Bodrum Belediyespor ve Pazar günü de sahalarında oynayacakları Kastamonuspor maçlarının final gibi geçeceğini söyledi. Bodrum Belediyespor maçının suni çimde olmasının takımı çok fazla etkilemeyeceğini belirten Taşkın, “Artık suni çimler normal çime yakın. Rakibimiz de yeni kurulmuş bir takım. Onlar da bu çime ne kadar alışmış olabilir ki. Biz mazeret üretmeden çıkıp bu iki maçı kazanarak yolumuza devam edeceğiz.” diye konuştu.
TARAFTAR KOZUMUZ
Samsunspor taraftarı ile arasında hiçbir sorun olmadığını belirten Taşkın şunları söyledi. Taraftar beni Sancaktepe maçından sonra protesto etti. Bu onların hakkı. Çünkü takımların gerçek sahipleri taraftarlardır. Samsunspor için taraftarın yeri yarıdır. Taraftarı ile bütünleşen Samsunspor’un yenemeyeceği takım yoktur. Biz bu ligden çıkacağız ve bu başarının baş rolünde de taraftarlarımız olacaktır” 

İlhan Demircioğlu