USB`den Çıktı! "Devletin Başına Oktar Geçecek" 

Adnan Oktar`ın yakalanan sağ kolu Tarkan Yavaş`ın USB belleğindeki görüntülerde "Hepimiz serbest kalacağız. Devletin başına Adnan Oktar gelecek." denildiği ortaya çıktı.

 USB`den Çıktı! "Devletin Başına Oktar Geçecek" 

Sabah`ın haberine göre, Adnan Oktar Suç Örgütü`nün iki numarası olan ve yakalanan Tarkan Yavaş`ın firarda olduğu sürede internete yüklenen videolarını yakalandığı adreste çektiği, adrese gelen diğer örgüt üyelerinin USB bellekle aldıkları videoları kafelerden internete yükledikleri ortaya çıktı.

`DEVLETİN BAŞINA ADNAN OKTAR GEÇECEK`

Oktar ve diğer örgüt üyelerinin, tutuklu olan veya olmayan örgüt üyelerine mektuplarla `Hepimiz serbest kalacağız. Devletin başına Adnan Oktar geçecek ve devleti biz yöneteceğiz` mesajı yolladıkları iddia edildi. Adliyeye sevk edilen Tarkan Yavaş tutuklandı.

OKTAR`IN 30 YILDIR YANINDA OLAN KİŞİ İTİRAFÇI OLDU

Ayça P., Fatih D. ve Ece K.`nin ardından örgütün bir üyesi daha itirafçı oldu. Oktar`ın 30 yıldır en yakınındaki isim olan Serdar D. etkin pişmanlıktan yararlandı. İzmir Aliağa F Tipi Cezaevi`nden dün tahliye edilen Serdar D. `Örgüt sempatizanlarının imamıydım. Maddi yardımda bulunan, Avrupa`da ve Anadolu`da faaliyet gösteren bin kişilik sempatizan grubu yönettim` dedi. Serdar D.`nin ardından 3 önemli isim daha itirafçı olup Oktar ve diğer örgüt üyelerinden şikayetçi oldu.