Karaduman, “Ev Ev Geziyoruz”

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, 31 Mart seçimlerine kadar her hafta yönetim kurulundan 15 kişi ile birlikte bir ilçeye gidip 15 ayrı evi ziyaret edeceklerini bunun da başlangıcını gerçekleştirdiklerini söyledi. Karaduman, “ Sorunları yerince görüyoruz yerinde çözüme ulaşıyor” dedi.

Karaduman, “Ev Ev Geziyoruz”

Adalet ve Kalkınma Partisi69. İl Danışma Meclisi ToplantısıÖmer Halis Demir Salonu’nda gerçekleşti. ToplantıyaAK Parti SamsunMilletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile ilçe başkanları ve belediye başkanları, yönetim kurulu üyeleri katıldı.

“EKİP ÇALIŞMASI YAPIYORUZ”

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, il başkanlığı olarak yeni bir uygulama başlatarak 15 kişilik ekiplerle her hafta bir ilçeye gittiklerini, ilçede de 15 ayrı eve çat kapı giderek sorunları ilk ağızdan dinlediklerini söyledi. Karaduman, “ 15 Kasım tarihine kadar bu uygulamayı yapacağız. Bu süreçte 350 eve girmiş olacağız. Evlerde sorunları ilk ağızdan dinliyoruz. O ev halkı hemen orada o ilçenin belediye başkanını telefonla arıyor ve başkan da o sorunun çözümü için hemen çalışma başlatıyor. Bu sayede hem biz hem de o ilçeyi yöneten başkan sorunlara daha çok vakıf oluyor. Milletimizden büyük destek gördük. Sürekli halkın içindeyiz ve öyle olmaya da devam edeceğiz.” dedi.

“180 PROJE YAPILIYOR”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ise 3 Mayıs 2018 yılında kendisine tevdi edilen başkanlık görevini sürdürdüğünü bu süreçte kendisine emanet edilen hizmet bayrağını sürekli yükseklere çıkarmak için çalıştıklarını belirtti. Şahin, “ Şu anda alt yapı ve üst yapı olmak üzere aynı anda 180 farklı projeyi aynı anda yürütüyoruz. Bunların ekonomik değeri 1 milyar lira. Havalar biraz daha iyi giderse projelerin bir kısmını tamamlamış olacağız.” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu