Dolar Ne Kadar Oldu? Kaça Düştü? Dolar ve Euro’da Son Durum

ABD`li papaz Brunson`ın tahliye kararının ardından dolar dibi gördü. Bir dönem 7 TL`ye kadar tırmanan dolar dün akşam itibariyle sert bir düşüş yaşadı.Dolar ne kadar oldu? Kaça düştü? Dolar ve euroda son durum nedir? 1 Dolar kaç TL oldu?Dolarda son durum ne? Peki dolar ne kadar oldu? Dolar düştü mü? 1 Dolar ne kadar? Kaynak: Dolar ne kadar oldu? Kaça düştü? Dolar ve euroda son durum 13 Ekim cumartesi

Dolar Ne Kadar Oldu? Kaça Düştü? Dolar ve Euro’da Son Durum

Dolar düştü mü ? Euro-dolar ne kadar? 1 dolar kaç TL? Sterlin ne kadar? Dolar-euro yükseldi mi? Dolarda son durum ne? Peki dolar ne kadar oldu? Dolar düştü mü? 1 Dolar kaç TL? euro ve dolarda son durum nedir? Piyasalar güne nasıl başladı? Dövizde son durum nedir? 13 ekim dolar fiyatlarını haberimizden öğrenebilirsiniz.

DOLAR NE KADAR OLDU? DOLAR DÜŞTÜ MÜ? 1 DOLAR KAÇ TL? 13 EKİM CUMARTESİ DOLAR KURU

Geçen hafta 6.20`li seviyelerde tutunan dolar ABD`li RahipABD`li rahipAndrew Craig Brunson`ın`ın tahliyesi ile Amerikan Doları kuru şu an5,8725 liradan işlem görüyor. Dolar fiyatları, ABD`li rahip Brunsonkararı öncesi 5.86 TL’nin üzerinde hareket ederken, savcının mütalaasını açıklamasıyla birlikte 5.8310 TL’ye kadar gerilemişti.