MHP İttifakı Bekliyor

MHP İl Başkanı Taner Tekin, partilerine aday adaylığı için çok sayıda müracaat olduğunu söyledi. Tekin, “AK Parti ile başlatılan ittifakın kapsamını bekliyoruz. İttifak görüşmelerinden sonra sahaya çıkacağız” dedi.

MHP İttifakı Bekliyor

Milliyetçi Hareket Partisiİl BaşkanıTaner Tekin, yerel seçimler için hem başkanlık hem de meclis üyeliklerine çok sayıda talip olduğunu söyledi. Tekin, “AK Partiile başlatılan ittifak görüşmelerinin sonucunu bekliyoruz.İttifakSamsun için de geçerli olacak mı, yoksa sadece büyükşehir için mi yoksa ilçeleride mi kapsayacak bunu bilmiyoruz. Bunun için de aday adaylığı için müracaatları da yavaşlattık. İttifak görüşmeleri tamamlandıktan sonra aday adaylarımızla sahada olacağız” dedi.

10 MERKEZDE İDDİALIYIZ

Taner Tekin,yerel seçimlerde en az 10 merkezde iddialı olduklarını söyledi. Taner Tekin, “ 31 Mart yerel seçimlerde MHP olarak en az 10 merkezde seçimin iddialı partisi olacağız. Ama 5 ilçeyi kesinlikle kazanacağız. Anketler ve arazideki çalışmalarımız bunu gösteriyor. İlçelerde kimsenin tahmin edemeyeceği halkımız nezlinde büyük karşılığı olan adaylarla sahaya çıkacağız. Yerel seçimin kazananı biz olacağız” diye konuştu.