Şahin Sanayi Esnafıyla Buluşacak

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yarın akşam Gülsan Sanayi Sitesi esnafı ile buluşacak. Başkan Şahin, esnafa sanayi ile ilgili Ankara’da yapılan temaslar ve şu ana kadar gelinen nokta hakkında bilgi verecek.

Şahin Sanayi Esnafıyla Buluşacak


“BÜYÜK MESAFE ALINDI”
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, yarın akşam saat 19.30’da Anakent Sosyal Tesisleri’nde Gülsan Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelecek. Samsun Büyükşehir Belediyesi, Madeni Sanatkârlar Odası ve Samsun Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin ortaklaşa düzenlediği bilgilendirme toplantısında Gülsan Sanayi Sitesi hakkında Ankara’da bakanlarla yapılan görüşmeler ve kooperatifin çalışmaları hakkında esnafa bilgiler sunulacak. 
Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Eyüp Aydın, sanayi esnafının kısa sürede kooperatife büyük ilgi gösterdiğini belirterek, “ Yeni sanayi sitesi ile ilgili çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Valimiz, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız ve siyasilerimiz olayın takipçisi. Sanayi sorununu ortak akılla çözüme götürüyoruz. Bunda da büyük mesafe kat ettik” dedi.

İlhan Demircioğlu