Skandal Sözler!"FETÖ kardeşlerimize Kurşun Sıkmadı"

Hanefi Avcı`nın "FETÖ`ye terör örgütü diyemezsiniz" çıkışından sonra bir skandal çıkış da Maltepe Belediye Meclisi üyesi AK Partili Serkan Bahadır’dan geldi. Bahadır Meclis kürsüsünden “Kardeşlerimize, bebeklere, bu ülkenin evlatlarına kurşun sıkan FETÖ değil, DHKP-C ve PKK’dir” dedi.

Skandal Sözler!"FETÖ kardeşlerimize Kurşun Sıkmadı"

İSTANBUL Maltepe Belediyesi’nin 2019 yılı bütçesinin görüşüldüğü ekim ayı Belediye Meclis toplantısına AK Partili meclis üyelerinin ifadeleri dikkat çekti.

KİMİN TERÖRİST OLDUĞU NETLEŞTİ... AK Partili meclis üyesi Serkan Bahadır, meclis kürsüsünden yaptığı konuşmada, “Adliyede kimin terörist olduğu netleşti. FETÖ değil, DHKP-C ve MLKP’dir. Kardeşlerimize, bebeklere, bu ülkenin evlatlarına kurşun sıkanlar FETÖ değil, DHKP-C, MLKP ve PKK’dir” dedi.

CHP`LİLER TEPKİ GÖSTERİNCE... CHP’li meclis üyeleri ise “Maltepe Belediye Meclisi kürsüsünden FETÖ’yü savunamazsınız. 15 Temmuzda FETÖ demokrasiyi savunmak için sokağa çıkan halkın üzerine kurşunlar yağdırdı. Terör örgütleri arasında ayrım yapılamaz” diyerek, Bahadır’ın açıklamasına tepki gösterdi.

SİZLER İÇİN DE GEREKENİ YAPARIZ... Bahadır, gelen yoğun tepkiler üzerine bu sefer de kürsüden CHP’li meclis üyelerini tehdit etti. Bahadır, “Bu devlete karşı gelen belediye başkanlarına, bürokratlara gerekeni yaptık. Sizler için de gerekeni yaparız. Biz dediğimiz yaparız” sözleriyle tehditler savurdu.