AK İlkadım’dan Ankara Çıkarması

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile AK Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları ve AK Parti İlkadım İlçe Gençlik Kolları Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek Samsun Milletvekillerini ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarında başarı dilediler.

AK İlkadım’dan Ankara Çıkarması

AK Parti İlkadım İlçe BaşkanıHakan Ay ve yönetim kurulu üyeleriTürkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderekSamsunMilletvekillerini ziyaret ederek yeni dönem çalışmalarında başarı dilediler.AK Partiheyeti önceCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın grup toplantısındaki konuşmalarını izledi. Sonrasında mecliste AK Parti Samsun Milletvekili, Çevre Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan,Samsun MilletvekilleriAhmet Demircan, Fuat KöktaşveOrhan Kırcalı’yı makamlarında ziyaret ettiler. AK Parti heyeti yerel yönetimlerde görev alan önceki dönem Samsun MilletvekiliHasan Basri Kurt’u da ziyaret ettiler.

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

AK Partiİlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, ziyaretlerde başta kentsel dönüşüm ve Gülsan Sanayi Sitesi sorunları olmak üzere İlkadım ilçesine ait tüm sorunları masaya yatırdıklarını söyledi. Başkan Hakan Ay, “ Teşkilatımızla güzel bir çalışma gezisi yaptık. Milletvekillerimize biz sorunlardan söz ettik kendileri de bizlere bu sorunlarla ilgili yapılan çalışmaları anlattılar. AK Partili yıllarda Samsun büyük hizmetler aldı. Yeni dönemde de büyük yatırımlar alacaktır. Bu ziyaretler bizlerin milletimizle, teşkilatımızla ve milletvekillerimizle bir bütün olduğumuzun da en güzel göstergesidir” dedi.

İlhan Demircioğlu