Hastanede Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor Yaşamını Yitirdi!

Bahçelievler`deki özel bir hastanede çalışan doktor, silahla vurularak öldürüldü. Hastanede psikiyatrist olarak görev yapan doktoru eski hastası tarafından vurulduğu ortaya çıktı.

Hastanede Silahlı Saldırıya Uğrayan Doktor Yaşamını Yitirdi!

İstanbul Bahçelievler’de bulunan özel bir hastanede çalışan Psikiyatri Uzmanı Fikret Hacıosman, eski hastası tarafından silahlı saldırıya uğradı. Şüpheli ise olaydan kısa süre sonra silahıyla yakalandı.

SİLAHLA BAŞINDAN VURDU: Olay, 12.30 sıralarında Bahçelievler’de bulunan özel bir hastanede yaşandı. İddiaya göre Psikiyatri Uzmanı Fikret Hacıosman ile hastaneye gelen eski hastası tartıştı. Tartışma sonucu şüpheli şahıs hastane içinde Uzman Doktoru silahla başından vurdu.

KURTARILAMADI: Olay sonrası ağır yaralanan Hacıosman’a ilk müdahaleyi hastanedeki meslektaşları yaptı. Fakat doktor tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

SİLAHIYLA BİRLİKTE YAKALANDI: Şüpheli ise olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri kaçan şüpheliyi olaydan kısa süre sonra silahıyla birlikte yakaladı. Olayla ilgili çalışmalar devam ediyor.