AMED Maçı Biletleri Satışta

Samsunspor’un Pazar günü saat 20.00’de AMEDspor ile oynayacağı ligin ilk maçının biletleri satışa çıktı. Biletler Gazi Store’den satılmaya başlandı.

AMED Maçı Biletleri Satışta

Sezona şampiyonluk parolasıyla girecek olan Samsunspor’da taraftarları ilk maç heyecanı sardı. Pazar günü saat 20.00’de 19 Mayıs Stadı’nda oynanacak olan maçın biletleri de satışa çıktı. Bilet fiyatları ise yönetim kurulu tarafından VİP protokol 100 lira, batı alt tribünü 20 lira, doğu alt tribünü 15 lira, doğu üst tribünü 10 lira ve güney ve kuzey kale arkası tribünler ise 5 lira olarak açıklandı. Biletler 56’lardaki Gazi storede satışa sunulurken Cumartesi günü Piazza’da da satışa sunulacak. Yönetim kurulu stada girilirken kimlik kontrollerinin de yapılacağını belirterek kimlik kartı konusunda taraftarları uyardı.

Öte yandan Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, ligin ilk haftasında taraftar desteğini arkalarında görmek istediklerini belirterek, “ İlk maçlar hep zor geçer. Kaldı ki biz yeni bir takımız. Bir çok futbolcumuz ilk kez resmi maçta bu formayı giyecek. Onlara en büyük desteği verecek olan taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

İlhan DEMİRCİOĞLU