Çakır,“Bu Ligin Üstündeyiz”

Basın Sözcüsü Suat Çakır, “İsmail Uyanık gibi bir isim takımın başına geldiyse hiçbir şey düşünmeden orada bir büyük iddia olduğunu anlamamak mümkün değil" dedi.

Çakır,“Bu Ligin Üstündeyiz”

Basın Sözcüsü Suat Çakır, hafta sonu başlayacak lig öncesi umutlu mesajlar verdi. Çakır, takım kadrosu, lig ve hedefler hakkında şunları söyledi.

“SÜPER KADRO KURULDU”

“İsmail Uyanık gibi bir isim takımın başına geldiyse hiçbir şey düşünmeden orada bir büyük iddia olduğunu anlamamak mümkün değil. Transfer döneminin en hızlı takımı bizdik. Bu ligin çok üstünde bir kadro kurduk. Her mevkide en az 2 kaliteli oyuncuyu kadromuza kattık. Takım içinde büyük bir rekabet var. Teknik kadronun bizden istediği tüm transferleri geçekleştirdik. İyi bir kamp dönemi geçirdik. Artık top teknik heyette ve futbolcularda”

“MÜKEMMEL KAMP DÖNEMİ”

“Bir tanesi Samsun iki tanesi de Erzurum Yüksek İrtifa Kamp Tesisleri’nde olmak üzere 3 mükemmel kamp dönemi geçirdik. Samsun’daki çalışmalarımız yeni arkadaşlarımızın birbirlerine uyum sağlamaları ve Erzurum’da yapılacak olan yoğun kamp dönemine hazırlık olarak geçti. Erzurum’da yapılan birinci etap çalışmalarda kuvvet ve kondisyon ikinci etap çalışmalarda teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapıldı. Bu süreçte bol bol hazırlık maçı yapılarak hocamız oyun şablonunu oturttu”

“HEDEF ŞAMPİYONLUK”

“Biz göreve geldiğimiz günden itibaren yanı şeyi söylüyoruz. Samsunspor’ungerçek yeri süper ligdir. Biz alt liglerin misafir takımıyız. Tüm hesaplarımızı ve planlarımızı süper lig üzerine kurduk. Kadromuz da bunun için yeterli. Bu hafta AMEDspor maçı ile birlikte lig start alacak. Ligin ilk maçını dolu tribünler önünde taraftarlarımızın büyük desteğini arkamıza alarak oynamak istiyoruz. İlk maçta lige ağırlığımızı koymak istiyoruz”

İlhan Demircioğlu