“Lig İçin Hazır Olacağız”

Teknik Direktör Taner Taşkın, Orduspor maçında zaman zaman yorgunlukların ortaya çıktığını belirterek, “ Bu hafta tempoyu maç temposuna düşüreceğiz. AMED maçına kadar hazır olacağız” dedi.

“Lig İçin Hazır Olacağız”

“LİGE HAZIRIZ”

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Yeni Orduspor ile yapılan sezon açılış maçında takımının zaman zaman yorgunluk belirtileri gösterdiğini ancak bunun da normal olduğunu söyledi. Taşkın, “ zor ve yorucu bir kamp dönemi geçirdik. Futbolcularım son derece disiplinli bir çalışma örneği gösterdi. Artık maç haftasına girdik. Aktif dinlenme yaparak AMED maçına hazırlanacağız. Takımda sakat oyuncu olmaması bizim en büyük avantajımız” dedi.

REKABET BÜYÜK

Her mevkide en az 2 oyuncu bulunduğunu belirten Taner Taşkın şunları söyledi: Başkanımız ve yönetim kurulumuz bu ligin sütünde önemli bir takıl yaptı. Transfer döneminin en hareketli ve en verimli takımı biziz. Bu ligde zirveye oynayacak iki takım çıkartacak kadromuz var. Takımda büyük bir forma savaşı bulunuyor. Bu teknik adamlar için güzel bir sıkıntı. Bu forma savaşının kazananı Samsunspor olacaktır.

İlhan Demircioğlu