176 aydır devam eden mevlit

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Temsilciliği tarafından şehitler için 176’ncı Mevlid-i Şerif okutuldu.

176 aydır devam eden mevlit

EMŞAV tarafından geleneksel olarak her ayın son haftası cumartesi günü şehitler için okutulan mevlidin bu ay 176’ncısı gerçekleştirildi. Mevlitte okunan Kur’an-ı Kerim, 8. ay şehitleri, Kemal Kefeli, İsmail Şen, Yılmaz Gürsoy, Seçil Gökdemir, Gökhan Çavuşoğlu, Can Şencan, Recep Tokur, Asım Kıran ve Yılmaz Dikmen ile tüm şehitlerin ruhuna hediye edildi.

Programda konuşan EMŞAV Karadeniz Temsilcisi Bilal Erim, “176 aydan beri aziz şehitlerimizi anma programı yapıyoruz. Bütün şehitler adına ve bu ay şehit olan 9 polisimiz için burada toplandık. Bundan sonraki aylarda da Allah izin verirse mevlit geleneğimiz devam edecek. Bütün şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz. Ülkemiz son dönemlerde sıkıntılı günler geçiriyor. Yurt içinde ve dışında bölücü terör örgütleriyle mücadele devam ediyor. EMŞAV olarak her zaman emniyet güçlerimizin yanındayız” dedi.