Karaaslan Çiçeklerle Karşılandı

Partililerle bayramlaşmak üzere İl Başkanı Hakan Karaduman ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ile birlikte İlkadım İlçe Başkanlığı’na gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan’ı İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim kurulu üyeleri çiçeklerle karşıladı. 

Karaaslan Çiçeklerle Karşılandı


“İMAR SORUNU MASADA”
İlkadım İlçe Başkanlığı’nın bayramlaşma programına katılan ve burada büyük bir ilgiyle karşılanan Çevre Kültür ve Şehircilikten Sorumlu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, seçimlerde en çok karşılaşılan sorunları masaya yatırmaya başladıklarını söyledi. İlkadım ilçesinde en çok imar sorunu ile karşılaştıklarını belirten Karaaslan, “ Çevre Bakanımızın Samsun’a geliş amacı aslında bu idi. Bakanımızı sorunların yaşandığı bölgeye götürdük. Sorunları yerinde inceledi. Sonra saatlerce süren bir toplantı yaptık. Komisyonlar kuruldu. Konu hem Samsun’da hem de bakanlıkta masaya yatırıldı. Bu sorunun takipçisiyiz bu sorunu çözeceğiz. Gülsan Sanayi Sitesi için de çözüme yakınız. Konunun tüm muhatapları ile görüşüyoruz. Kooperatif te kuruldu. Sanayi sorunu da çözüme yakın mesafede” dedi.


BAYRAM SONRASI KAMP
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, bayram sonrasında genel merkezin en büyük gündeminin yerel seçimler olacağını söyledi. Karaaslan, “ Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında yerel seçimler için startı bayram sonrası vereceğiz. Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinden sonra toplanan raporlar masaya yatırıldı ve onlar üzerinde çalışmalar devam edecek. 29 Mart saçimlerinde halkımızın karşısına en güçlü adaylarla çıkacağız. Belediyecilikle başlayan AK kadroların başarı hikâyesi 29 Mart’tan sonra yine belediyecilikle devam edecektir. 


İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve AK Parti İlkadım İlçe başkanı Hakan Ay’da büyük kongre sonrası ilk ziyaretine İlkadım İlçesine yaptıkları için Çiğdem Karaaslan’a teşekkür ettiler ve yeni görevinde aşarılar dilediler. 

İlhan DEMİRCİOĞLU