Karaaslan, ‘Değişim’ Dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti’de teşkilatlarda başlayan sonrasında milletvekili listeleriyle devam eden değişimin MKYK’ya yansıdığını belirterek, “ Bu değişim halkın talepleri doğrultusunda yerel seçimlerde de devam edecektir” dedi.

Karaaslan, ‘Değişim’ Dedi

“MİLLETİN PARTİSİYİZ”
18 Ağustos’ta yapılan AK Parti Olağan Kongresi’nde 8. kez Merkez Karar Yönetim Kurulu’na seçilen ve sonrasında yeniden Çevre – Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkanlığı görevine gelen Çiğdem Karaaslan, AK Parti’deki değişim ve dönüşüm rüzgârının yerel seçimlerde de devam edeceğini söyledi. Karaaslan, “ AK Parti’de teşkilatlarda başlayan sonrasında milletvekili listeleriyle devam eden değişim MKYK’ya da yansıdı. 7 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerde de bu değişim görülecek. Bizdeki değişim halkın talepleri doğrultusunda olur. Biz teşkilatlar olarak sürekli halkın içindeyiz. Mart ayında da halkın memnun olduğu isimlerle yola devam edeceğiz, halkın gönlüne girmeyi başaramayan isimlerin yerine de yeni isimlerle seçime gireceğiz” dedi.


“KRİZ DEĞİL SALDIRI”
Çevre – Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, ülkemizin bir ekonomik kriz yaşamadığını aksine ekonomik saldırı ile karşı karşıya olduğunu söyledi. Karaaslan, “ 15 Temmuz’da tanklarıyla toplarıyla satılık uşaklarıyla yapamadıklarını şimdi ekonomik olarak yapıyorlar. 15 Temmuz’da başaramadılar şimdi de başaramayacaklar. Türkiye güçlü bir ülke ve bunu da herkes görecek. Bu ülkeyi, bu milleti kimse diz çöktüremeyecek. Göreceksiniz ülke olarak bu ekonomik saldırıyı da en kısa zamanda atlatıp çok daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz` diye konuştu.

İlhan Demircioğlu