AK Parti’liler Çocukları Sevindirdi

AK Parti İlkadım İlçesi 19 Mayıs Mahalle Başkanlığı Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası’nda kalan çocuklara bayramı adeta erken yaşattı.

AK Parti’liler Çocukları Sevindirdi

AİLECE KATILDILAR

AK Parti İlkadım İlçesi 19 Mayıs Mahalle Başkanlığı Süleyman Yançatoral Çocuk Yuvası’nda kalan çocukları ziyaret ederek hem hediyeler verdiler hem birlikte pasta kestiler hem de eğlendiler.

Ziyarete AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Rüstem Demircioğlu, 19 Mayıs Mahalle Başkanı Serdar Köksal, mahalle yönetim kurulu üyeleri ve aileleri katıldı. AK Partililer çocuklara bayram öncesi çok sayıda bisiklet ve değişik hediyeler vererek adeta birkaç gün öncesinden bayram yaşatırken sonrasında birlikte pasta kestiler. AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Rüstem Demircioğlu,” Bayramları en çok çocuklar hak ediyor. Özellikle kimsesi olmayan çocuklarımızın bugün kısa süreli de olsa kimsesi olmak istedik. Bizim için çok özel ve duygusal bir gün oldu. Bu kardeşlerimizi sadece bayramlarda değil her zaman ziyaret etmek gerektiğini bir kez daha gördük” dedi. 19 Mayıs Mahalle Başkanı Serdar Köksal ise siyasetin sadece oy için yapılmaması gerektiğini siyasetin ihtiyaç sahiplerine yardım etmek ve kimsesizlerin kimsesi olmak için aracı olduğunu belirtti.

İlhan Demircioğlu