Karaaslan`a İlk Tebrik Karaduman`dan

AK Parti Samsun İl Başkanı av. Hakan Karaduman, Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan`ın yeniden MYK`da yer aldığı haberini genel merkezde aldı. Karaaslan`ı ziyaret eden Karaduman, tebrik edip, başarı diledi 

Karaaslan`a İlk Tebrik Karaduman`dan

HABERİ GENEL MERKEZDE ALDI 
AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi`ne yaklaşık 2 bin kişiyle katılan Samsun teşkilatı damga vurdu. Şölen havasında geçen kongrede, partinin A Takımı`nın belli olmasıyla Samsun teşkilatı ayrı bir sevinç yaşadı. Daha önceki dönemde Çevre, Şehir ve Kültür`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, kongrede AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu`na seçildi.  Karaaslan, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından belirlenen Merkez Yürütme Kurulu`nda da bir kez daha yer aldı. Çevre Şehir ve Kültür`den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçilen Karaaslan`ı ilk tebrik eden AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman oldu. 


GURUR DUYDUK 
Merkez Yürütme Kurulu`na seçilenlerin açıklandığı saatlerde AK Parti Genel Merkezi`nde bulunan Başkan Hakan Karaduman, haberi burada aldı. Karaduman, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte ziyaret ettiği  Çiğdem Karaaslan`ı kutlayarak başarı diledi. Karaduman, `Genel Başkan Yardımcımız ve  Samsun Milletvekilimiz Çiğdem Karaaslan`ın yeniden MKY`da yer alması  gurur verici` dedi. Kongre ile ilgili değerlendirmelerini de aktaran Başkan Karaduman, `Kongremiz şölen havasında geçti. Türkiye, AK Parti iktidarında Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın liderliğinde milletimizle birlikte karanlık odaklara asla boyun eğmeyecektir` ifadelerini kullandı.