Karaaslan`dan MKYK Açıklaması

6. Olağan Büyük Kongre’de yeniden MKYK üyeliğine seçilen Karaaslan;" Sorumluluğu yüksek bu kutlu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum" dedi.

Karaaslan`dan MKYK Açıklaması

Siyasete partisinin Gençlik Kolları’nda başlayan, 25.,26. ve 27. Dönem Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Merkezi bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu. 12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilen 5.Olağan Büyük Kongre ile kurulan Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığı’nda Başkanlık görevine getirilen Karaaslan bu görevini sürdürdü.

“AK Parti’mizin Bir Ferdi Olmak Bizim İçin En Büyük Onurdur”

6. Olağan Büyük Kongre’de yeniden MKYK üyeliğine seçilen Karaaslan yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kurulduğu 2001 yılından beri milletimizin umudu olan, kazandığımız zaferler ve geleceğe duyduğumuz yüksek inancımızla 17. yaşını büyük bir mutluluk ve coşkuyla kutladığımız AK Parti’mizin bir ferdi olmak bizim için en büyük onurdur. Milletimize hizmeti şereflerin en büyüğü olarak gören Cumhurbaşkanımızın liderliğinde sürdürdüğümüz kutlu yürüyüşümüzde, bizlere tevdi edilen tüm görevleri büyük bir mesuliyet bilinciyle yerine getirmeye çalıştık. Bizim için asıl olan, görevimizin adı ne olursa olsun aziz milletimize layıkıyla hizmet etmektir. Milletimizden aldığımız güçle hem Türkiye’mizin hem de partimizin yeni döneminde parti yönetiminde 8. defa MKYK üyesi olarak yer alarak, hizmet bayrağını en yükseğe taşıma anlayışıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz.81 ilimiz ve 972 ilçemizden gelerek, gönlümüzde büyüttüğümüz AK sevdamızın bayram gününde; ’Millet Bir, Hedef Bir’ temasıyla büyük bir coşku ve milli mutabakat içinde teşkilatlarımız ve milletimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz 6. Olağan Büyük Kongremiz ile bizleri yeniden, sorumluluğu yüksek bu kutlu göreve layık gören Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum` dedi.

 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da emekli yarbay ev kurşunladı Samsun'da emekli yarbay ev kurşunladı