Kaptan Ercan Umut Dağıttı

Samsunspor kaptanı Ercan Yazıcı Erzurum kampını ve tamımı değerlendirdi. Taraftara umut dağıtan Ercan, “ Takım olma yolunda büyük mesafe kat ettik. Kimse merak etmesin iyi yoldayız” dedi.

Kaptan Ercan Umut Dağıttı


AŞAMA KAYDETTİK
Samsunspor kaptanı Ercan Yazıcı takım olma yolunda büyük mesafe aldıklarını söyledi. Yazıcı, “ Üzerimizde büyük bir sorumluluk var ve biz de bunun bilincindeyiz. Camiaya borcumuz var ve bunu ödeyeceğiz. İsmail Uyanık başkanımızın göreve gelmesiyle birlikte gerçek anlamda değişim ve dönüşüm yaşıyoruz. Kulübümüzün ve başkanımızın gücünü fazlasıyla hissediyoruz. Bu bizde özgüven duygusunu zirveye çıkarıyor. Bu tamımın kaptanı ve bir Samsunsporlu olarak başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
“ŞAMPİYON OLACAĞIZ”
Kaptan Ercan gerek oyun kaliteli gerekse de oyuncu kalitesi bakımından bu ligin üzerinde bir takım olduklarını ifade etti. Ercan, “ Tüm arkadaşlarım ne kadar büyük bir kulübe geldiklerinin farkında. Bu sorumlulukla çalışıyoruz. Sanki çok uzun yıllar birlikte oynamış bir oyuncu grubu gibi hareket ediyoruz. Başarıya giden yol için kenetlendik. Dün dünde kaldı. Artık başarılar ve mutluluklar üzerine bir dönemin kapıları açıldı. Hiç kimse merak etmesin Samsunspor hak ettiği noktalara gelecek” diye konuştu.