“Samsun 2 bin Kişiyle Çıkarma Yapacak”

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Cumartesi günü Ankara’da gerçekleşecek olan AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi’ne samsun teşkilatı olarak yaklaşık 2 bin kişi ile katılacaklarını söyledi. 

“Samsun 2 bin Kişiyle Çıkarma Yapacak”

KALABALIK KATILIM
AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, Ankara’da yapılac ak olan büyük kongre ile AK Parti’nin içinde bulunulan yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacağını söyledi. Başkan Karaduman, “ AK Parti, Türkiye`ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır. 16 yıldır girdiği tüm seçimleri kazanan AK Parti, ilerlemeyi yenilenmeyle teminat altına almıştır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam statü değil, bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep daha ileriye taşıyan kadrolarımız bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir` dedi.


“50 OTOBÜSLE GİDECEĞİZ”
Ankara’da yapılacak olan kongreye Samsun teşkilatı olarak büyük bir katılım sağlayacaklarını belirten Başkan Karaduman şunları söyledi: Bizler 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatlarımızla birlikte Ankara Kapalı Spor Salonu`nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye`yi lider ülke yapma hedefimize kararlılıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler adı her ne olursa olsun hangi mecrada yapılırsa yapılsın milletimizin kararlı ve dik duruşu Ak Parti kadrolarının azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve güçlü Türkiye çocuklarımıza borcumuzdur. Kongremiz bizim tüm Ak Parti ailesine ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizler AK Parti Samsun Teşkilatı olarak büyük kongremize 40-50 otobüsle yaklaşık 2 bin kişiyle katılacağız. Kongremiz büyük coşku içerisinde gerçekleşecektir.`

İlhan Demircioğlu