“Şampiyon Olacağız”

Samsunspor’un yeni transferi Muhammed Beşir, Samsunspor’un 2 yıl içinde gerçek yeri olan süper lig çıkacağını kendisinin de buna katkı vermek için Samsunspor’u tercih ettiğini söyledi.

“Şampiyon Olacağız”

“BU LİGDE MİSAFİRİZ”
Samsunspor’un golcü futbolcusu Muhammed Beşir, Erzurum kampının mükemmel geçtiğini lige fırtına gibi gireceklerini söyledi. Beşir, “ Geçtiğimiz yıl yaşadığımız şanssızlıkları ve taraftarımıza yaşattığımız acıları bu sezon unutturacağız” dedi. Erzurum’da harika bir ortamda çalıştıklarını belirten Beşir, “ Her mevkide en az iki tane kaliteli oyuncunun olduğu iyi bir takımız. Bunu hazırlık maçlarında da gösteriyoruz. Bizim yerimiz süper lig. Bu ligin misafiriyiz kalıcı olmaya niyetimiz yok” dedi.
KRAL BİZDEN ÇIKAR
Muhammed Beşir, geçtiğimiz yıl takımlarında çok sayıda gole imza atan oyuncuların bulunduğunu belirterek bu sezon gol kralının da Samsunspor’un çıkacağını iddia etti. Samsunspor forması altında gol kralı olmayı istediğini belirtken Beşir, “ Kadromuzda geçen yıl oynadıkları takımlarda çok sayıda gole imza atan Erhan Şentürk, İlyas Kubilay ve Bahattin gibi golcüler var. Hangimiz olur bilmiyorum ama kral bizden çıkar” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu