MÜSİAD Ziyaret Turlarında 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Başkanı Haluk Tan, üyeler ile birlikte Atakum Milli Eğitim Müdürü İrfan Yetik’ e ve Ulusoy Un’ a ziyarette bulundular.

MÜSİAD Ziyaret Turlarında 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Samsun Şubesi başkanı Haluk Tan üyeler ile birlikte görevine yeni atanan İrfan Yetik’ e hayırlı olsun, Fahrettin Ulusoy’ a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.Ziyaret esnasında kendilerini tanıtan üyeler görevine yeni atanan Yetik’ e hayırlı olsun dileklerini ilettiler.


Türkiye’nin ve eğitimin son zamanlardaki durumundan bahsedilirken, gençleri yönlendirmenin öneminden de bahseden MÜSİAD Samsun Başkanı Tan, ‘ gençler spor aktivitelerine ve diğer sosyalleşebilecekleri alanlara yönlendirilmeli ki yanlış olan alışkanlıklardan uzak tutulabilsin. Öğretmenlerimizin, çocukları ailelerinden iyi tanıması kaçınılamaz. Yönlendirmeleri en sağlıklı ve objektif olarak onlar yapacak ve aileleri bu konuda bilinçlendirecek öğretmenlerdir. ‘ dedi.
Hastalığı sebebiyle yerinde olmayan Fahrettin Ulusoy ziyaretini oğlu Günhan Ulusoy ile gerçekleştiren MÜSİAD Samsun üyeleri geçmiş olsun dileklerini iletirken son günlerde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan bahsettiler. Yaşanan durumların sektörel bazda analizini yaparken, ülkemiz adına ihracat rakamlarını arttırmanın kaçınılmaz olduğunu vurguladılar.   Yetik ve Ulusoy, MÜSİAD‘ın düzenli olarak çıkardığı Çerçeve dergisini alırken, Samsun Başkanı Tan ve üyelerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti de dile getirdiler.