Devlet Bahçeli İYİ Parti Milletvekilini MHP`ye Davet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz`ı partilerine davet etti.

Devlet Bahçeli İYİ Parti Milletvekilini MHP`ye Davet Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz`ı partilerine davet etti.

`DEĞERLİ DAVA ARKADAŞIMIZ HAYATİ ARKAZ`I PARTİMİZE DAVET EDİYORUZ`

MHP lideri Devlet Bahçeli şunları söyledi: `İYİ Parti İstanbul Milletvekili Sayın Hayati Arkaz el öpme hadisesinden sonra sistemli bir şekilde saldırılara maruz kalmış ve dışlanmıştır. En son olarak da İP`in 2. Olağanüstü kurultayında GİK listesinin dışında bırakılmıştır. Değerli dava arkadaşımız Hayati Arkaz ve benzeri durumdaki arkadaşlarımızı yakından takip ediyoruz. MHP olarak öncelikle değerli dava arkadaşımız Hayati Arkaz`ı partimize davet ediyoruz. Kamuoyunun bilgi ve taktirine sunarız.`

27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ YEMİN TÖRENİNDE BAHÇELİ`NİN ELİNİ ÖPMÜŞTÜ

27. Milletvekili yemin töreni sırasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli`nin elini öpen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Hayati Arkaz, `Türk`ün töresinde büyüğe saygı, küçüğe sevgi esastır. Sevgide serbesiyet saygıda mecburiyet vardır` demişti.

HAYATİ ARKAZ KİMDİR?

Hayati Arkaz, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi, İyi Parti İstanbul 3. Bölge Bölgesi, 3. sıradan millet vekili oldu. Hayati Arkaz, Sivas Yıldızeli`nde 1957`de doğdu. Arkaz, İstanbul üniversitesi, Tıp Fakültesi`nden 1986`da mezun oldu.