İYİ Parti`de Akşener Yeniden Başkan!

Son dakika! Olağanüstü kongrede Meral Akşener 881 oyla yeniden İYİ Parti genel başkanı seçildi.

İYİ Parti`de Akşener Yeniden Başkan!

İYİ Parti`de kritik kurultay başladı. 2013 yılında kaldırılan `Andımız`ın okunmasıyla başlayan kurultaya Genel Başkan Meral Akşener tezahüratlarla salona girdi. Akşener yaptığı konuşmada, `Şimdi sizlere soruyorum, eteğinde taş kalmış olan var mı? Şunu da söyleseydim, diye içinde uhde kalmış olan var mı? Öyleyse nerede kalmıştık?` dedi. İYİ Parti 2. Olağanüstü Kurultayı`nda Meral Akşener tek aday oldu. Kurultayda yapılan seçimde Meral Akşener 881 oyla yeniden genel başkan seçildi.

`İRADENİZE BOYUN EĞDİM, GEL DEDİNİZ GELDİM`

İYİ Parti`nin 2. Olağanüstü Kurultayı başladı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, `Veda niyetine `Ben sizi çok sevmiştim` demiştim. Sözümü bana karşı kullandınız, elimi ayağımı bağladınız. `Biz seni çok sevdik` dediniz. Kararınıza teslim oldum. İradenize boyun eğdim. Gel dediniz geldim` dedi.

888 DELEGEDEN 881`İNİN OYUNU ALDI

İYİ Parti`nin 2`nci Olağanüstü Kurultayı `Daha yeni başlıyoruz` ana temasıyla düzenleniyor. Partinin ATO Congresium`da devam eden kurultayında, Genel Başkanlık için tek aday Meral Akşener oldu. Kurultayda Akşener 888 delegeden 881`inin oyunu alarak yeniden genel başkanlığa seçildi. 7 oy geçersiz oldu.