VM Medical Park Samsun ve Liv Hospital Samsun`dan Moral Pikniği

VM Medical Park Samsun Hastanesi ve Liv Hospital Samsun Hastanesi, Alanlı piknik alanın gerçekleştirdiği organizasyonla personeline moral verdi.

VM Medical Park Samsun ve Liv Hospital Samsun`dan Moral Pikniği

ALANLI’DA EĞLENDİLER
Atakum ilçesine bağlı Alanlı piknik alanında  gerçekleştirilen organizasyona Medical Park, VM Medical Park ve Liv Hospital`ın çatı şirketi MLP Care Strateji ve Performans Grup Koordinatörü Dr. Hikmet Çavuş, VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr.Hakan Özcan, Liv Hospital Samsun Hastanesi Genel Müdürü Akif Kırbaş, yöneticiler, doktorlar ve çok sayıda hastane personeli katıldı.

DR.ÖZCAN: AİLE OLMAK BİRLİK OLMAYI GEREKTİRİR
Moral motivasyon pikniğinde VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, “Bu organizasyonla ne kadar büyük bir aile olduğumuzu görüyoruz. Aile olmak birlikte olmayı gerektirir. Tüm çalışma arkadaşlarımızın azimli ve özverili çalışmalarıyla kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koyduk. Sürekli büyüyen bir aileyiz. Aynı azim ve özveriyle her birimiz morallerimizi yüksek tutarak yakaladığımız başarıyı çok daha üst seviyelere çıkaracağız. Aile olmanın bilinciyle organizasyona katılan herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Organizasyondan büyük keyif alan personeller pikniğin ardından halaylar ve çeşitli aktiviteler eşliğinde eğlendi.

Haber/Mücahit Akduman