Skandal Teklif "Gülen`i Beyaz Saray`da Ağırlayın"

İsrail televizyonunda Türkiye düşmanlığı! ABD Başkanı Donald Trump`a Beyaz Saray`da Fetullah Gülen`i ağırlamasını önerdiler!

Skandal Teklif "Gülen`i Beyaz Saray`da Ağırlayın"

ABD`nin Türkiye`ye yönelik yaptırımları sonrası İsrail televizyonunda Türkiye düşmanlığı gözler önüne serildi. ABD Başkanı Donald Trump`a İsrail’den FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen’i Beyaz Saray’da ağırlayın teklifi geldi.

İSRAİL TELEVİZYONUNDA SKANDAL TEKLİF

İsrail televizyonunda konuyla ilgili gelen skandal teklif; Fetullah Gülen Beyaz Saray`da ağırlansın şeklinde ele alındı.

İşte programa bağlanan konuşmacının skandal açıklamaları;

``Bence yaptırımlar yeterli değil. Türkiye`nin haksız yargılamaları başka konularda da mevcut. Kürt partisi HDP`nin lideri de şu anda hapiste.

GÜLEN`İ BEYAZ SARAY`DA AĞIRLAYIN

Trump, Türkiye`nin güneydoğusundaki Kürt liderlerini Beyaz Saray`da konuk etmeli. Buna ek olarak Türkiye`deki askeri güçleri ülkeden çıkararak Bulgaristan, Kuzey Irak ve Yunanistan`a taşımalı. Ve son olarak Trump, Türkiye`nin 15 Temmuz darbe girişimiyle ilişkilendirdiği Fetullah Gülen ile bire bir buluşmalı.

Bence Trump, Türkiye hakkında adım atmakta gecikti bile. Şu anda doğru hamleler yapıyor. Yaptığı hamlelerle gurur duyuyorum.``