“Ekonomik Savaşı Kazanacağız”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye üzerine oynanan ekonomik oyunların tutmayacağını söyledi. Kurum, “ 15 Temmuz’da başaramadıklarını başka yöntemlerle denemeye çalışıyorlar. Bunda da başarılı olamayacaklar. Biz yolumuza bakıyoruz” dedi.

“Ekonomik Savaşı Kazanacağız”

“BRİFİNG ALDI”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Samsun Valiliği’ni ziyaret ederek Vali Osman Kaymak’tan brifing aldı. Bakan Kurum’a Çevre- Kültür ve Şehircilikten Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz ve Orhan Kırcalı ile AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman eşlik etti. Samsun’un sorunları hakkında Vali Osman Kaymak’tan bilgi aldıktan sonra basının karşısına geçen Bakan Kurum, “ Ülkemiz üzerine oynanan bir oyun var. Bu oyun tutmayacak. 15 Temmuz’da daha kanlısı ile üzerimize geldiler yine olmadı. Bu millete asla kimse boyunduruk vuramaz. Ekonomik savaş veriyoruz ve bu savaşı kazanacağız. 100 günlük icraat programını aynen uygulayacağız” dedi.

“SAMSUN’UN SORUNLARINI BİLİYORUM”

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Samsun’un sorunlarını çok iyi bildiğini bugün gerekli incelemeleri de yapacağını söyledi. Bakan Kurum, “ Samsun’da özellikle İlkadım ve Canik ilçelerimizde imar sorunları var. Bugün yerinde inceleyeceğiz. Gülsan Sanayi Sitesi sorunumuz var bugün bu konu ile ilgili de çalışma yapacağız. Millet Bahçesi projemizi yakında hayata geçireceğiz. Biz işimize bakacağız. Ülkemiz ancak çalışarak üreterek kalkınır biz de bunu yapıyoruz” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu