“Planlı Transfer Bitti”

Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, transfer yapılması gereken mevkilere hedeflenin isimlerin transfer edildiğini söyledi. Çağan, “Bizim lige başlayacağımız kadromuz hazır. Bundan sonra transfer olursa fırsat transferi olur” dedi.

“Planlı Transfer Bitti”


“İSTEDİKLERİMİZİ ALDIK”
Samsunspor Sportif Direktörü Ali Reşat Çağan, Samsunspor’da İshak Doğan ile birlikte transferin sona erdiğini söyledi. Teknik heyetin isteği mevkilere listemizin ilk sırasındaki isimleri transfer ettiklerini belirten Çağan, “Rekabet gücü yüksek son derece kaliteli bir kadro kurduk. Bu ligin üstünde bir ekibiz. Artık lige motive oluyoruz. Bundan sonra yapılacak olan transfer fırsat transferi olur. Ya gelecek vadeden çok genç yetenekli isim olur ya da hiç hesap ta olmayan ligin seyrini değiştirecek isim olur” dedi.
FAVORİ BİZİZ
Sportif Direktör Ali Reşat Çağan, grubun favorisi Samsunspor olduğunu bu nedenle tüm rakiplerin Samsunspor’a karşı ekstra motive oynayacağını söyledi. Çağan, “ Taraflı tarafsız tüm spor kamuoyu bizim kurduğumuz takımı konuşuyor. Lig başlamadan bazı kesimler bizi şampiyon ilan etti bile. Bu çok tehlikeli. Ayaklarımız yere basacak. Biz hedefe adım adım gideceğiz. Samsunspor ismi bir markadır ve bu marka hak ettiği yere gelecektir” diye konuştu.
 

İlhan DEMİRCİOĞLU