“Maç Bitti, Kamp Bitti”

Samsunspor’un 1. Etap Erzurum Kampı dün oynanan Fatih Karagümrük maçı ile birlikte sona erdi. Futbolculara 3 gün izin verildi. İkinci etap kamp yine Erzurum’da yapılacak.

“Maç Bitti, Kamp Bitti”


“İYİ OYNADIK”
Samsunspor teknik direktörü Taner Taşkın Fatih Karagümrükspor maçında ilk iki maça oranla çok daha iyi bir futbol ortaya koyduklarını, futbolcularının mücadelesinden memnun kaldığını söyledi. Taşkın, “ Güçlü bir rakiple oynadık. Oyun sistemimiz yavaş yavaş oturuyor. Sahanın her yerinde rakibe pres yaptık. Hızlı hücumlar yaptık. Ancak özellikle ikinci bölgede pas yüzdemizi artırmalıyız. Bu kadar çok yeni oyuncunun olduğu bir takım olduğumuz için eksiklerimiz var ama bunları her geçen gün azaltıyoruz” dedi.
“İKİNCİ KAMP ÖNEMLİ”
Teknik direktör Taner Taşkın, 3 gün ara verdikten sonra ikinci etap kamp için yeniden Erzurum’da çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Taşkın, “ Erzurum’da fizik, kuvvet, güç ve kondisyon ağırlıklı bir çalışma dönemi geçirdik. İkinci kamp döneminde daha çok yeni sezonda oynatacağım teknik ve taktik üzerine çalışmalar yapacağız. Bu süreçte en az 5 tane hazırlık maçı yapmayı hedefliyoruz. Bu maçlar sonunda da ideal kadromuzu bulacağız” diye konuştu. 

İlhan DEMİRCİOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR