Kadın İzleyiciden `Bayanlardan Hoşlanıyorum, Ne Yapayım? ` Sorusu

Nihat Hatipoğlu`nun programında mikrofonu alan kadın izleyici, "Dünyaya bayan olarak geldim ama bayanlardan hoşlanıyorum. Bunun tedavisi var mı?" şeklinde bir soru yöneltti.

Kadın İzleyiciden `Bayanlardan Hoşlanıyorum, Ne Yapayım? ` Sorusu

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu`nun programında alandaki izleyicilerden birinin sorusu soğuk duş etkisi yarattı.

Sultanahmet Meydanı`ndan canlı yayınlanan programda mikrofonu alan kadın izleyici, `Doğuştan bayan olarak gelmişim ama kendimi erkek gibi hissediyorum. Bayanlardan hoşlanıyorum. Bunun tedavisi var mı?` şeklinde bir soru yöneltti.

`MÜCADELE ETMEN GEREKİR`

Durumun psikolojiyle alakalı olduğuna vurgu yapan Nihat Hatipoğlu, kadın izleyicinin sorusuna şu cevabı verdi: `Kendinizi disiplinli tutmanız ve duygularınıza hakim olmanız gerekiyor. Bu senin imtihanın olabilir hanım kızım. Mücadele etmen gerekir. Nefsine değil, inancına ve aklına teslim olman daha doğru olur.`EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Temmuz'da Samsun nöbette 15 Temmuz'da Samsun nöbetteEmanet aldığı taksiyle yaptığı kazada can verdi Emanet aldığı taksiyle yaptığı kazada can verdiKayseri'de şehitler için sela okundu Kayseri'de şehitler için sela okunduAsker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı Asker annesi 15 Temmuz gecesi gözyaşlarını tutamadı15 Temmuz şehitleri için camilerden sela sesleri yükseldi 15 Temmuz şehitleri için camilerden sela sesleri yükseldiParis'te 15 Temmuz şehitleri anıldı Paris'te 15 Temmuz şehitleri anıldıBursa Ulu Caminde selalar şehitler için okundu Bursa Ulu Caminde selalar şehitler için okunduMilli sporcular, 15 Temmuz'da Denizli sancağını elden ele taşıdı Milli sporcular, 15 Temmuz'da Denizli sancağını elden ele taşıdı