“İsrail Mazlum Kanı Akıtıyor”

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Davut Kıyak, İsrail’in Filistin’de yaptığı katliamın kabul edilemez olduğunu belirterek, “ Türkiye islamın son kalesidir. İsrail zulmüne en yüksek sesi de biz çıkartıyoruz” dedi.

“İsrail Mazlum Kanı Akıtıyor”

TERÖR DEVLETİ

AK Parti Samsun Milletvekili Aday Adayı Davut Kıyak, İsrail’in Filistin’de yaptığı katliamı kınadı.

Davut Kıyak, “ Mübarek ramazan ayının arifesinde yapılan bu katliam kabul edilemez. Dünya bu katliama sessiz kalmamalı. Sadece Filistinlilerin değil tüm dünya mazlumlarının adeta hak arayıcısı konumunda olan ülkemiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yine en yüksek sesi çıkarttı ve hak ettikleri tepkiyi verdi. İslam dünyası da bu katliama sessiz kalmamalı. Bölgemizde böylesi kötü oyunlar oynanırken 24 Haziran seçimlerinin önemine şimdi daha iyi anlıyoruz. Tüm dünya mazlumlarının gözü bu seçimlerde olacak. Ülkemiz ve bölgemiz üzerinde bu kadar kirli oyunlar oynanmaya çalışılırken çok daha güçlü bir Türkiye’ye her zamankinden daha çok ihtiyaç var. Bunun için Cumhur ittifakı tarihi bir oy almalı ve seçimi büyük farkla kazanmalı. AK Parti ise mecliste rekor çoğunlukla temsil edilmeli” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da cami avlusunda bıçaklı saldırı Samsun'da cami avlusunda bıçaklı saldırıUşak'ta motosiklet kazası; 1 ölü, 1 yaralı Uşak'ta motosiklet kazası; 1 ölü, 1 yaralıOlcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz' Olcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz'Denizlispor taraftarları galibiyetin ardından stat önünde 3 puanı kutladı Denizlispor taraftarları galibiyetin ardından stat önünde 3 puanı kutladıDenizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir pua Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir puaDenizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir pua Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir puaOlcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz' Olcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz'Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum' Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum'Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum' Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum'Bursa çevre yolunda feci kaza 16 yaralı 1 ölü Bursa çevre yolunda feci kaza 16 yaralı 1 ölü