“Bu Çatı Altında Olmaktan Mutluyum”

Op. Dr. Yılmaz Karagöz, CHP’den 24 Haziran seçimleri için milletvekili aday adaylığını açıkladı. CHP il binasında yapılan törene çok sayıda partilinin yanı sıra KADEF Genel Başkanı Bayram Erişgin de katıldı.

“Bu Çatı Altında Olmaktan Mutluyum”

“DOĞRU ADRESTEYİM”

KADEF eski Genel Başkanı Op. Dr. Yılmaz Karagöz, 24 Haziran milletvekili seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden milletvekili aday adaylığını açıkladı. İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak ve çok sayıda il yönetim kurulu üyesinin de katıldığı törende konuşan Yılmaz Karagöz, “ Cumhuriyetimizin kurucusu umu önder Atatürk’ün kurup genel başkanlık yaptığı içinde bulunduğumuz CHP bünyesinde olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Ülkemizin içinde bulunduğu siyasi durum içinde CHP çatısı altında mücadele etmenin bir görev bir vatandaşlık görevi olduğu bilinciyle partime başvuru yapıp milletvekili aday adayı oldum” dedi.

“HALUK KOÇ GİBİ OLACAĞIM”

Yılmaz karagöz, kendisi gibi 20 değerli aday adayanın daha bu parti içinde milletvekili olabilmek için müracaat ettiğini belirterek, diğer tüm aday adaylarına başarılar dilediğini söyledi. Yılmaz Karagöz, “ Kaçıncı sırada olursam olayım ya da listeye giremesem de bu parti için tüm gücümle sonuna kadar çalışacağım. Ben emekçi bir ailenin ferdiyim. Ben milletvekili olursam klasik bir milletvekili değil ikinci bir Haluk Koç gibi olacağım. İçinde bulunduğumuz şartları göz önüne alarak ülkenin karanlıklara gömülmesine asla izin vermeyeceğiz. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için bir fırsat. Halkımızın kurtuluşu için emeğimiz için sonuna kadar çalışacağız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı