“Bu Oyuna Gelmeyin”

AK Parti İlkadım İlçe başkanı Hakan Ay, “Cumhurbaşkanlığında oyumuz Reise ama listeyi beğenmezsek milletvekilliğinde başka partiye’ gibi söylemleri parti içine nifak sokmak için AK Parti karşıtlarının ortaya attığını söyledi.

“Bu Oyuna Gelmeyin”

Ay, “Bu oyuna gelmeyelim” dedi.

“YALNIZLAŞTIRMA POLİTİKASI”

AK Parti İlkadım İlçe Kadın kolları Başkanlığı’nın Acem Tekkesinde düzenlediği etkinlikte konuşan AK Parti İlkadım İlçe başkanı Hakan Ay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda seçilmesini engelleyemeyeceklerine inanın kesimlerin şimdi mecliste yalnızlaştırma politikası uyguladıklarını söyledi. Başkan Hakan Ay, “ AK Parti karşıtları şimdi de Cumhurbaşkanlığında oyumuz Reise ama milletvekilliğinde listeyi beğenmezsek oyumuzu ermeyiz gibi bir söylemi ortaya atarak parti içine fitne sokmak istiyorlar. Bu son derece yanlış bir söylem. Bu fitneyi ortaya atanlar Cumhurbaşkanımızı mecliste azınlıkta bırakıp yalnızlaştırmak ve başarısız kılmak istiyorlar. Kesinlikle bu oyuna gelmemeliyiz” dedi.

`BAŞARININ MİMARI BAYANLARDIR`

AK Parti İlkadım İlçe başkanı Hakan Ay, 16 yıldır girdiği tüm seçimlerde açık ara birinci olan AK Parti’de başarının sırrının bayanların yaptıkları fedakârca çalışmalar olduğunu söyledi. Hakan Ay, “ AK Parti dünyanın en büyük kadın hareketidir. Dünya siyasi tarihinde en çok kadın oyu alan bir partidir. Sabah erken saatlerden gecenin ilerleyen saatlerine kadar kapı kapı gezerek inandığı davasını anlatıp liderine oy isteyen sonrasında da eve gittiğinde ev işlerini yapan kadının fedakârlığıdır bu başarının altında yatan gerçek. Sizlerden 24 Haziran akşamına kadar aynı fedakârlıkları yapmanızı istiyorum. Bu seçimi yine açık ara kazanacağız ve yine bu büyük başarının mimarı siz fedakâr kadınlar olacaktır” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da 'Güvenli ulaşım' Samsun'da 'Güvenli ulaşım'Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatlarıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacak