İlkadım`da Bayram Hazırlığı

Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Seçim İstişare Toplantısına katılan Başkan Tok; "Ramazan Bayramı ve 24 Haziran zaferi ile ilçemiz ve ülkemizde çifte bayram kutlayacağız" dedi.

İlkadım`da Bayram Hazırlığı

İlkadım Belediyesi Acem Tekkesi ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Seçim İstişare Toplantısına Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve çok sayıda kadın üye katıldı.

ANNELER GÜNÜ KUTLANDI

Anneler Günü ve Ramazan öncesi bir araya gelen kadın kolları üyelerinin Anneler gününü kutlayarak başlayan konuşmalarda açılış konuşmasını yapan Ak Parti İlkadım İlçe Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen; `Kadınlar olarak bugün hep birlikte yoğun bir katılımla bir arada olmaktan mutluluk duyarken başta bize bu güzel mekânı tahsis eden ve her zaman desteklerini esirgemeyen Başkanımız Erdoğan Tok’a ve tüm katılımcılara teşekkür ederim` diye konuştu.

KADINLARA VE GENÇLERE ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Ardın söz alan Ak Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay; `24 Haziran Seçimlerinde hepimize büyük görevler düşüyor ama en büyük görev kadınlar ve gençlere düşüyor. Bugün buradaki katılım da İlkadım`da kadınların seçimlere hazır olduğunu gösteriyor` dedi.

`İLKADIM`DA YENİ BİR REKOR KIRACAĞIZ`

Ak Parti İlkadım Kadın Kolları tarafından gerçekleştirilen toplantıya sağlanan katılımın örnek ve sevindirici olduğunu vurgulayan Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman; `Samsun`a 17 ilçede tüm üyelerimizle birlikte aralıksız çalışmalarımızı sürdüreceğiz ama İlkadım`da gördüğüm bu manzara 24 Haziran`da hem Başkanlık hem de Milletvekilliği seçimlerinde bir rekor kıracağımızın habercisi. İlkadım`da Başkanımız Erdoğan Tok`un yoğun destekleri ve hanım kardeşlerimizin heyecanı ile başarılı bir seçim süreci geçireceğimizden emin` diye konuştu.

24 HAZİRAN ÜLKEMİZ İÇİN BAYRAM OLACAK

Anneler Günü ve Ramazan öncesi bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; `Öncelikle annelik içgüdüsü ile evlatları için en iyisini isteyen, onlara güzel bir gelecek bırakmak için çalışan ve bugün yoğun bir katılımla bir araya gelen hanım kardeşlerimizin ve tüm annelerin Anneler Gününü kutlarım. 24 Haziran Seçimleri öncesinde önümüzde kısa bir zaman var ve aynı zamanda mübarek Ramazan ayını eda edeceğiz. Bu dönem boyunca bizler mahalle ve meydanlarda olurken siz hanım kardeşlerimizde İlkadım`da ev ev gezerek tüm hemşehrilerimize ulaşmalısınız. Sadece Başkanlık seçimi değil daha güçlü bir Türkiye için Milletvekilliği seçimlerinde de en yüksek başarıyı hedefleyerek bu kısa sürede çok çalışmalıyız. Bugün siz hanımların gözünde gördüğüm heyecan bu seçimde İlkadım`da kazanacağımız başarının habercisi oldu. Gösterdiğiniz ilgi için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum` şeklinde konuştu.

Programın ardından katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektiren İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok kırmızı gül hediye ederek tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıSamsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıSinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıMilletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı Milletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı