Samsunspor’da Kongre 2 Haziran’da

Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirerek küme düşen Samsunspor 23 Mayıs – 2 Haziran tarihlerinde genel kurula gitme kararı aldı. Eski başkanlardan Emin Kar ve eski yöneticilerden Tahsin Kosif’in liste hazırlığı yaptığı belirtiliyor.

Samsunspor’da Kongre 2 Haziran’da

“GÖREVİMİZİN BAŞINDAYIZ”

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, yeni dönemde Samsunspor’un yeni bir başkan ve yeni bir yönetim ile yola devam etmesi için kongre kararı aldıklarını söyledi. Karayılmaz, “ Kulübümüz 23 Mayıs tarihinde kongreye gidecek. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde de 2 Haziran’da çoğunluk aranmaksınız yeni başkan ve yönetim kuruluna kavuşacak. Biz de o tarihe kadar kulübümüzün başında görevimizi yapıyoruz” dedi.

2 LİSTE HAZIRLIĞI VAR

Samsunspor eski başkanlardan Emin Kar kulübün en son mali tablosu ve ödeme planları ile ilgili bilgi alırken liste hazırlığı içinde olduğu belirtildi. Diğer taraftan Samsunspor’da eski dönemlerde yönetim kurulu üyeliği yapan işadamı Tahsin Kosif’in de Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ve Atakum Belediyespor desteğini de arkasına alarak yeni bir yönetim listesi hazırladığı belirtiliyor.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'