“Birlikte Nice Zaferlere”

AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret ederek, ‘Hayırlı Olsun’ dileklerini ilettiler.

“Birlikte Nice Zaferlere”

Başkan Şahin ise, teşkilatlar ile tek vücut olup büyük başarılar elde edeceklerini söyledi.

“ SAMİMİ KARŞILAMA”

AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ay ve yönetim Kurulu, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundular. Oldukça samimi ortamda geçen sohbette Başkan Şahin, “ İlkadım Samsun’un en büyük ilçesi. 50’nin üzerinde ilden büyük bir ilçe. Sizlerde yeni bir yönetim kurulu olarak zor ama bir o kadar da onurlu görevi üstlendiniz. Çok genç ve dinamik bir yönetim. Bu büyük görevin üstesinden başarı ile geleceğinize inancım tam. 26 Haziran tarihinde çok önemli bir seçime gireceğiz. Bu seçim tarihimizin en önemli seçimlerinden biri. Tüm teşkilatlarımızla el ele gererek girmedik ev sıkmadık el bırakmadan çalışacağız. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları halkımıza anlatacağız. Bu parti milletin kurduğu partidir. Bu millet 24 Haziran tarihinde sandıkta kendi partisine sahip çıkacaktır” dedi.

MİLLETLE OMUZ OMUZA

AK Parti İlçe Başkanı Hakan Ay ise Zihni Şahin ile Bafra Belediye Başkanlığı döneminden gelen bir dostlukları olduğunu belirterek, Şahin’in samimi ve güler yüzü ile teşkilatlara güven ve moral aşılacağını söyledi. Başkan Ay, “ Siyaset yapmak zordur. Ama AK Partili kadrolarda siyaset yapmak zevklidir. Arkanızda Recep Tayyip Erdoğan gibi bir liderin gücünü hissetmek insana saha çalışmalarında güven veriyor. Biz de İlkadım teşkilatı olarak uzun süredir mahalle mahalle geziyoruz. Hangi mahalleye gittiysek bize kucak açtılar, bize neden geldiniz değil bu zamana kadar neden gelmediniz dediler. Milletimize 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattık ve anlatmaya da devam ediyoruz. Çünkü biz bu milletle yan yana omuz omuza daha nice büyük başarılar yakalayacağız” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu