“Tahta için 2 Milyon Lira Lazım”

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, transfer tahtasının nakit 2 milyon lira olması halinde açılabileceğini söyledi.

“Tahta için 2 Milyon Lira Lazım”

Başkan Karayılmaz, Ayite ile yaşanan küçük pürüzler dışında yabancı oyuncu sorununu da hallettiklerini söyledi.

“NAKİT SORUNUNU AŞMALIYIZ”

Samsunspor Başkanı Ahmet Güral Karayılmaz, bir yandan yönetim arayışı devam ederken diğer yandan da önümüzdeki sezon için çalışmalar yaptıklarını söyledi. Transfer tahtasının açılması için 4-5 milyon liraya ihtiyaç olduğunu belirten Karayılmaz, “ Elimizde nakit 2 milyon lira olduğu takdirde transfer tahtasını açarız. Bir kısmını öder diğer kısımları için de yapılandırma olur. Bizim öncelikle nakit sorununu aşmamız lazım” dedi.

“YABANCILAR TAMAM”

Başkan Ahmet Güral Karayılmaz, eldeki yabancı oyuncularla kulübü zarara uğratmadan anlaşarak ayrılacaklarını söyledi. Ayite dışında tüm oyuncularla anlaştıklarını belirten Başkan Karayılmaz, “Angan, Chibuke, Samaras ve Sikafis ile anlaştık. Kulübü zarara uğratmadık. Ancak Ayite ile aramızda küçük sorunlar var. Bu sorunları da yakın zamanda aşacağız.” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüSamsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıSinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıMilletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı Milletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı