Bu Restoran Parmaklıklardan Geçene Yemek Veriyor

Çin`de bir restoranda `yeterince zayıf olan müşterilere` indirim var. Fakat müşterilerden zayıflıklarını kanıtlamaları isteniyor.

Bu Restoran Parmaklıklardan Geçene Yemek Veriyor

Çin`de bir restoran ilginç bir uygulama başlatarak, `yeterince zayıf olan müşterilere` zayıflıklarını kanıtlamaları karşılığında indirim uyguluyor.

Daily Mail`de yer alan habere göre, müşteriler, eğer restoran önündeki dar parmaklıkların arasından geçebilirlerse indirimi kazanıyorlar. 15.2 cm genişliğindeki parmaklıklardan geçebilmeyi başaran müşteriler yemeklerini bedava yemeye hak kazanıyor.

18 cm genişliğindeki boşluktan geçenlere ise 5 bira hediye ediliyor. Restoran aşırı kilo üzerine farkındalık yaratmak adına başlattığı bu kampanyayı eğlenceli hale getirmiş. İndirimi kapmak isteyenler parmaklıklarda bedenlerini sınamak için yarışa giriyor.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSakin, özgür ve mavi: Yakakent Sakin, özgür ve mavi: Yakakent