Cinsiyet Değiştirip 2 Bin Erkekle Beraber Oldu

Bugüne kadar 2 bin erkekle yatan Warren, hedefinin 3 bin olduğunu ifade etti. Warren, cinsel ilişkiyi çok sevdiğini söyledi.

Cinsiyet Değiştirip 2 Bin Erkekle Beraber Oldu

48 yaşındaki Crystal Warren, dünyaya erkek bedeniyle geldi. 14 yıl öncesine kadar erkek bedeniyle hayatını sürdüren Warren, ameliyatla cinsiyet değiştirip kadın oldu. 

Crystal Warren, 2001 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı olmaya karar verdi ve hormon tedavisine başladı. Hormon tedavisi sırasında vücudu değişmeye başladı. Göğüsleri belirgin hale geldi, cildi artık bir kadın cildinden farksızdı.

2014 yılına geldiğinde bıçak altına yatan Warren`ın erkeklik organı alındı ve cinsel organı bir kadınınkinden farksız hale geldi. Artık hem kadın gibi hissediyordu hem de kadın bedenindeydi ve hayatının büyük bir kısmını erkek olarak geçirdiğini kimse fark etmiyordu.

Ameliyat sonrası erkeklerin kendisine olan ilgisi arttı. Erkek olduğu dönemde cinsel deneyimler yaşayan Warren, kadın bedeninde cinsel deneyimleri yaşamak için erkeklerle birlikte olmaya başladı.

14 yıl içinde, 2 bin erkekle birlikte olduğunu açıklayan Warren, 50 yaşına gelmeden önce birlikte olduğu erkeklerin sayısının 3 bine ulaşmasını istediğini açıkladı.

Yaşadığı durumun ilişki bağımlılığı olduğunu kabul eden Warren, sadece bir gecede 9 erkekle birlikte olduğu zamanların bulunduğunu söyledi ve şöyle devam etti: `Bundan utanmıyorum.

Bir kadın olarak ilişkiye girmeyi çok seviyorum. Kadın bedeninde ilişkiye girmek erkek bedeninde ilişkiye girmekten çok daha keyifli.

Farklı erkeklerle bu deneyimi yaşamaktan hoşlanıyorum. Hayat kadını değilim. Sadece bunu yapmayı seviyorum.`EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı