AK Parti`nin Bafra Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

AK Parti Genel Merkezi, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle boşalan koltuğa, Hamit Kılıç`ı aday gösterdi.

AK Parti`nin Bafra Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

AK Parti Bafra İlçe Başkanlığında belediye başkanlığı için temayül yoklaması yapıldı. Temayül yoklaması sonucunda Avukat Kemal Şenocak, Hamit Kılıç, Ramazan Çotur ve İsmail Kurt Ankara’ya çağrıldı. AK Parti Genel Merkezinden çağrılan dört aday arasından AK Parti Meclis Üyesi ve Belediye Meclis Başkan Vekili Hamit Kılıç`ın Bafra Belediye Başkanlığı için aday gösterilmesi kararı çıktı. 
Bafra Belediye Meclisi Pazar günü saat 14.00`te toplanarak yeni belediye başkanını seçecek. EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları