Erdoğan Ve İnce Görüşmesinin Ayrıntıları Ortaya Çıktı!

24 Haziran seçimlerinde CHP tarafından Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilen Yalova Milletvekili Muharrem İnce, AK Parti Genel Merkezi`nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.40 dakika süren görüşmenin ayrıntıları ortaya çıktı.

Erdoğan Ve İnce Görüşmesinin Ayrıntıları Ortaya Çıktı!

Görüşmede; Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan`a anne tarafının Rizeli olduğunu söyledi ve sohbet başladı.

ORTAK TANIDIKLAR VAR: Erdoğan da İnce`ye Rize`de yaşayan akrabalarının olup olmadığını sordu. Sohbet sırasında Rize`de bazı ortak tanıdıkların olduğu ortaya çıktı.

SİYASİ ANILAR

Çay eşliğinde devam eden sohbette, siyasi anılar da konuşuldu.

İNCE`NİN ADAYLIĞI ŞAŞIRTTI

40 dakikalık görüşmede Muharrem İnce`nin aday olduğu süreç de ele alındı.Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu`nun tarif ettiği aday profilini hatırlatarak `Farklı tarifler yapılıyordu ama siz çıktınız` dedi.

KILIÇDAROĞLU NASIL TARİF ETMİŞTİ

CHP Lideri; ekonomiden anlayan, kavgacı olmayan bir Cumhurbaşkanı adayı göstereceklerini açıklamıştı.Bu tarife uymayan Muharrem İnce`nin adaylığı herkesi şaşırtmıştı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı